Теректі негізгі мектебі
директордың аты жөні

байланыс

телефоны 

ұялы телефоны электронды мекен - жайы заңды мекен - жайы 

 

Ұлықпанов Қанат Ұлықпанұлы

74-1-43

87711680741 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Шиқұдық е.м

 

 Теректі негізгі мектебінің қысқаша тарихы

1949 жылы тау үстінде «Бессай», «Құлшығай», «Теректі» деген үш шағын колхоз болған. Аталған колхоздарда 10-15 жуық тұрғын үйлер орналасқан. Сол кездегі колхоздардың әрқайсысында шағын мектептер жұмыс жасады. Әр мектепте 2-3 баладан оқыған. 1951 жылы шағын колхоздар біріктіріліп, «Авангард» колхозы болып құрылады. Колхоз орталығы Теректі деген жерге орналасқан. Осыған орай мектеп «Теректі бастауыш мектебі» деп аталады. Теректі негізгі мектебі 2000 жылдың 1 қыркүйегінде Теректі бастауыш мектебінің ізімен, ҚР Конституциясындағы азаматтардың тегін орта білім алу құқығын қамтемелеу мақсатында аудан әкімінің шешімімен «Теректі орталау мектебі» болып ашылды. Осы жылдың желтоқсан айында қазіргі ғимаратқа көшірілді. Кейіннен,2002-2003 жылдары мектеп атауы «Теректі негізгі мектебі» болып қайта өзгертілді. 2010 жылдың қаңтар айында мектеп жанынан шағын орталық ашылып, 2-5 жас аралығындағы бүлдіршіндер тартылды. 

 

Әр жылдары мектепті басқарған тұлғалар мен ардагер ұстаздар туралы мәлімет

 

Ең алғаш 1941-60 жылдары Теректі бастауыш мектебінде Жұмағалиев Рақым ұстаздық еткен. 1960-65 жылдары мектепке Жакиев Сағидолла,1965-69 жылдары Мүбараков Қаратау, 1969-72 жылдары Жиеналин Жұмағазы, 1972-78 жылдары Орынбасарова Бақтылы,1978-86 жылдары Молдина Әлия,1986-2000 жылдар аралығында Бауеденова Жаңылсын, әр жылдары Мүбараков Абат, Қожахметов Талғат, Исағалиев Жаслан, Қосдәулетов Ырғызбай сынды тұлғалар мектепке басшылық етті. Қазіргі таңда  мектеп басшысы - Ұлықпанов Қанат Ұлықпанұлы. Мектептегі ардагер ұстаздардың бірі- Бауденова Жаңылсын Халелқызы. Қазіргі таңда зейнеткерлік демалыста. Мектепте 40 жыл ұстаздық еткен, жоғары санатты ұстаз, республикалық, облыстық алғыс хаттар мен марапаттардың иегері. «Қазақстан Республикасы Білім беру ісінің үздігі.

 Ардагер ұстаз Жаңылсын Халелқызы

  

Мектептің соңғы үш жылдағы жетістіктер көрсеткіші
2014-2015 оқу жылында дарынды балалар жетістігінің көрсеткіші

 

Оқушының  аты – жөні

Класы

Пәні

Жетекшісі

Қандай байқау

Жетістіктері

Досқазин Мақсат Берікұлы

9

география

Ж.Исагалиев

Обл. «Менің туған өлкем»

ІІІ орын

Жұмашева Диана Қуанышқызы

9

география

Ж.Исагалиев

Обл. «Менің туған өлкем»

ІІ орын

Ақназаров Айзат Қаныбекұлы

9

география

Ж.Исагалиев

Обл. «Менің туған өлкем»

ІІІ орын

Ақназаров Айзат Қаныбекұлы

9

география

Ж.Исагалиев

Аудандық пәндік олимпиада

ІІІ орын

 

 

 

 

 

 

 

2015-16 оқу жылындағы дарынды балалар жетістінің көрсеткіші

 

№№

Оқушының  аты - жөні

Класы

Пәні

Жетекшісі

Қандай байқау

Жетістіктері

1

Тәжіғалиева Аружан Қайнарқызы

6

Қазақ әдебиеті

Дауылова Жайнагүл Тұрланқызы

«Зерде» шығармашылық жобалар байқауының аудандық кезеңі
«Шернияз Жарылғасұлының қолжазба мұралары хақында»

ІІІ орын

2

Тәжіғалиева Аружан Қайнарқызы

6

Қазақ әдебиеті

Дауылова Жайнагүл Тұрланқызы

«Зерде» шығармашылық жобалар байқауының облыстық кезеңі

ІІІ орын

3

Төлегенова Гүлім Нұрланқызы

8

География

Исағалиев Жасұлан Жайықұлы

Республикалық пәндік олимпиаданың аудандық кезеңі

Алғыс хат

4

Төлегенова Гүлім

8

Қазақ әдебиеті

Дауылова Жайнагүл Тұрланқызы

Аудандық «Ертай Ашықбаев оқулары»
Облыстық «Жас өркен» жинағына өлеңдері енді.

ІІ орын

5

Елеуханова Нағима

7

Қазақ әдебиеті

Дауылова Жайнагүл Тұрланқызы

Аудандық «Ертай Ашықбаев оқулары»
Облыстық «Жас өркен» жинағына өлеңдері енді.

Алғыс хат

6

Орынбасар Аршат

8

Дене шынықтыру

Мұхамбетияр А

Шахматтан аудан біріншілігі

І  орын
Облысқа жолдама

7

Тәжіғалиева Аружан Қайнарқызы

6

Қазақ әдебиеті

 Жайнагүл Тұрланқызы

 Аудандық «Ойыл өңірінің жұлдыздары» жинағына шығармалары  енді

 

8

Төлегенова Айым Ақназарова Меруерт
Ақназарова Жаннұр

2-3-4

Математика

Оразалина Әсел алпамысқызы

Аудандық «Бастау» математикалық байқауы

Алғыс хат

 

 2016-17 оқу жылындағы дарынды балалар жетістінің көрсеткіші

Оқушының  аты - жөні

Класы

Пәні

Жетекшісі

Қандай байқау

Жетістіктері

Төлегенова Гүлім Нұрланқызы

9

Қазақ әдебиеті

Дауылова Жайнагүл Тұрланқызы

Республикалық «КАТЕV» қазақ тілі олимпиадасының аудандық кезеңі «Сөз шеберлері» бағыты

Алғыс хат

Төлегенова Гүлім
Нұрланқызы

9

Қазақ әдебиеті

Тәждауов Серік

«Тәуелсіз елдің жалынды жастары» аудандық байқауы

ІІІ орын

Төлегенова Гүлім Нұрланқызы

9

Қазақ әдебиеті

Дауылова Жайнагүл Тұрланқызы

Республикалық «КАТЕV» қазақ тілі олимпиадасының аудандық кезеңі «Сөз шеберлері» бағыты

ІІ орын

Елеуханова Нағима Талғатқызы

8

Қазақ әдебиеті

Дауылова Жайнагүл Тұрланқызы

Республикалық «КАТЕV» қазақ тілі олимпиадасының аудандық кезеңі «Жас ғалымдар» бағыты

ІІ орын

Төлегенова Гүлім Нұрланқызы

9

Қазақ әдебиеті

Дауылова Жайнагүл Тұрланқызы

Республикалық «Ақберен» байқауының аудандық кезеңі «Ақындар мүшайрасы» бағыты

ІІ орын

 

Аудандық «Ақберен» байқауы және «Жарқын болашақ» олимпиадасының жүлдегерлері Төлегенова Гүлім мен Елеуханова Нағима

 

Теректі негізгі мектебінің 2014-2015 оқу жылы бойынша  мұғалімдер жетістігі

 

Мұғалімнің аты-жөні

Пәні

Қандай байқау

Алған орны

Аудандық

Облыстық

1

Бауеденова Дамет

тәрбиеші

Ауд. «Шағын орталықтың үздік тәрбиешісі» байқауы

Алғыс хат

 

2

Бауеденова Дамет

тәрбиеші

Обл. «Мектепке дейінгі (шағын орталық) балалардың оқу процесінде ойын технологиясын белсенді қолдану»

 

Алғыс хат

3

Жұмабаева Гүлсім

бастауыш

Ауд «Үздік бастауыш класс мұғалімі» байқауы

ІІ дәрежелі диплом

 

 

Теректі негізгі мектебінің 2015-2016 оқу жылы бойынша 
мұғалімдер жетістігі

 

Мұғалімнің аты-жөні

Пәні

Қандай байқау

Алған орны

Аудандық

Облыстық

1

Рабаева Марина Андрейқызы

математика

Математика,информатика,физика пәндерінің интерактивті презентацияларының облыстық «Калейдоскоп» байқауы

 

мақтау қағазы

2

Дауылова Жайнагүл Тұрланқызы

Қазақ тілі мен әдебиеті

Әдебиетті  оқытудың өзекті мәселелері»  республикалық  ғылыми-әдістемелік семинар, Ақтөбе,2015жыл
«Профессор Қ.Жұбанов  және қазіргі тіл білімі, әдебиеттану  және әдістеме саласындағы ғылыми-әдіснамалық зерттеулер» атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференция, Алматы,2015 жыл
Аудандық «Жас ұстаз-2016» педагогикалық олимпиада
«Шернияз шығармашылығын орта мектепте оқыту проблемалары» атты  әдістемелік құрал шығарды.

 

І орын

 

 

Іорын

 

 

 

І орын

 

Мектепті ерекше аттестатпен бітірген оқушылар туралы мәлімет

 


Оқушының аты-жөні

Бітірген жылы

Қандай жетістік?

1

Тәжіғалиева Гүлжайнар
Қайнарқызы

2015-16 оқу жылы

«Ерекше үлгідегі аттестат»

2015-16 оқу жылында мектепті үздік аяқтаған мектеп түлегі Тәжіғалиева Гүлжайнар Қайнарқызы

 

«Туған жерге тағзым акциясы» бойынша мектепке қолдау көрсетіп жүрген тұлғалар туралы мәлімет

 

Мектебіміздің түлегі Базаров Әділхан   «Туған жерге тағзым» акциясы аясында  жалпы сомасы 500 мың теңгені құрайтын мектеп парталары мен орындықтарын тарту етті. Қазіргі таңда Ақтөбе қаласында жеке кәсіпкерлікпен айналысады. Үнемі мектеппен тығыз байланыс жасап, көмек қолын созып жүретін белсенді азамат.

«Туған жерге тағзым акциясы» аясында мектепке көмек көрсетіп жүрген мектеп түлегі  Базаров Әділхан

 

 

Осы акция барысында әкелінген мектеп парталары мен орындықтар

 

 Түлектер тізімі

 

  ФИО на русском языке ФИО на казахском ФИО на английском id района Название района id школы Название школы Дата окончания школы
1 Акназаров Мерей Каныбекулы Ақназаров  Мерей Қаныбекұлы Aknazarov Merei Kanybekuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2013
2 Мендибаева Актоты Айболкызы Меңдібаева  Ақтоты Айболқызы Mendibaeva Aktoty Aibolkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2013
3 Сагинов Ержигит Ерболулы Сағынов Ержігіт Ерболұлы Saginova Ershigit Erboluly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2013
4 Сагинова Нуржауган Утегенкызы Сағынова Нұржауған Өтегенқызы Saginova Nurzhaugan Utegenkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2014
5 Акназаров Айзат Каныбекулы Ақназаров Айзат Қаныбекұлы Aknazarov Aizat Kanybekuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2015
6 Аягнова Наргиз Нурболкызы Аяғанова Наргиз Нұрболқызы Aiaganova Nargiz Nurbolkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2015
7 Досказин Максат Берикулы  Досқазин Мақсат Берікұлы Doskazin Maksat Berikuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2015
8 Жумашова Диана  Куанышкызы Жұмшова Диана Қуанышқызы  Zhumashova Diana Kuanywkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2015
9 Мендибаев Айсултан Айболулы Меңдібаев Айсұлтн Айболұлы Menibaev Aisultan Aiboluly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2015
10 Сагинова Коркем Ерболкызы Сағынов Көркем Ерболқызы saginova Korkem Erbolkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2015
11 Тажигалиева Гулжйнар Кайнаркызы Тәжіғалиева Гүлжайнар Қайнарқызы Tashigalieva Gulzhainar kainarkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2016
12 Сагинов Адилетсултан Ерболулы Сағынов Әділетсұлтан Ерболұлы   Saginov Adiletsultan Erboluly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2016
13 Елеуханова Динара Талгаткызы Елеуханова Динара Талғатқызы Eleuhanova Dinara Talgatkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2016
14 Хасенова Акбота Еркинкызы Хасенова Ақбота Еркінқызы   Hasenova Akbota Erkinkyzy  63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2016
15 Орынбасаров Аршат Аманбекулы Орынбасаров Аршат Аманбекұлы    Orynbasarov Arwat Amanbekuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2017
16 Толегенова Гулим Нурланкызы Төлегенова Гүлім Нұрланқызы Tolegenova Gulim Nurlankyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2017
17 Ергалиева  Гулсезим  Ерғалиева Гүлсезім  Ergaliva Gulsezim 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2017
18 Орынбасаров Избасар Аманбекулы  Орынбасаров Ізбасар Аманбекұлы     Orynbasarov Izbasar Amanbekuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2012
19 Хасенова Жулдыз Еркинкызы Хасенова Жұлдыз Еркінқызы   Hasenova Zhuldyz Erkinkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2012
20 Хасенова Айзада Сулекенкызы Хасенова Айзада Сүлекенқызы  Hasenova Aizada Sulekenkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2012
21 Сералыулы Жигер  Сералыұлы Жігер   Seralyuly Zhiger 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2012
22 Карагулов Бегинур Бекетулы Қарағұлов Бігнұр Бекетұлы   Karagulov Beknur Beketuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2012
23 Акназаров Айболат Каныбекулы  Ақназаров Айболат Қаныбекұлы  Aknazarov Aibolat Kanybekuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2011
24 Досказин Кобеген Берикулы  Досқазин Көбеген Берікұлы Doskazin Kobegen Berikuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2011
25 Сагынова Маржангул Ерболкызы  Сағынова Маржангүл Ерболқызы Sagynova Marzhangul Erbolkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2011
26 Сагынова   Жайнар Утегенкызы Сағынова Жайнар Өтегенқызы Saginova Zhainar Utegenkizi 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2011
27 Жайыков Аргын Кобландыулы  Жайықов Арғын Қобыландыұлы  Zhaiykov Argin Koblandyuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2011
28 Шаутенов Женисбек Аскарулы Шәутенов Жеңісбек Асқарұлы  Shautenov Zhenisbek Askaruly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2011
29 Бакдаулетова Айман  Абзалкызы Бакдаулетова Айман Абзалқызы Bakdauletova aiman abzalkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2010
30 Мендибаева Аксауле Айболкызы  Меңдібаева  Ақсәуле Айболқызы mendibaeva Aksaule Aibolkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2010
31 Халелов Акылбек Максотулы  Халелов Ақылбек Мақсотұлы Halelov Akylbek maksotuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2010
32 Кабдрахим Айдос   Қабдрахим Айдос kabdrahim aidos 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2010
33 Шаутенова Жанылсын Аскаркызы  Шаутенова Жаңылсын Асқарқызы  Shautenova  Janylsyn askarkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2010
34 Сапиева Акилгек Бактыгаликызы  Сапиева Ақілгек Бактыгалиқызы sapieva akilgek baktygalikyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2010
35 Изгалиев Куаныш Амантайулы  Ізғалиев Қуаныш Амантайұлы izgaliev kuanyw amantaiuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2010
36 Хасенов Турар Еркинулы  Хасенов Тұрар Еркінұлы Hasenov Turar Erkinuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2010
37 Толегенов Сансызбай Ержанулы  Төлегенов Сансызбай Ержанұлы Tolegenov Sansyzbai Erjanuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2009
38 Карагулов Канат Бекетулы  Қарағұлов Қанат Бекетұлы   Karagulov Kanat Beketuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2009
39 Сагынова Калампыр Ерболкызы  Сағынова Қалампыр Ерболқызы Sagynova Kalampyr Erbolkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2009
40 Толепова Гулжанат Жалғаскызы  Төлепов Гүлжанат Жалғасқызы  Tolepova Guljanat Zhalgasuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2009
41 Садуова Айман Абайкызы  Садуова Айман Абайкызы saduova aiman abaikyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2009
42 Садуова Айна Абайкызы Садуова Айна Абайкызы saduova aina abaikyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2009
43 Хасенова Айдана Сулекенкызы  Хасенова Айдана Сүлекенкызы Hasenova Aidana Sulekenkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2009
44 Бекесов Адилбек   Бекесов Әділбек  Bekesov Adilbek 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2007
45 Халелов Батырбек Максотулы  Халелов Батырбек Мақсотұлы Halelov Batyrbek Maksotuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2007
46 Карагулов Амандык   Қарағұлов Амандық Karagulov Amandyk  63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2007
47 Карагулова Булбул Бекетқызы  Қарағулова Бұлбұл Бекетқызы Karagulova Bulbul Beketkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2007
48 Абуова Сандугаш Айболқызы  Абуова Сандуғаш Айболқызы Abuova Sandugaw Aibolkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2007
49 Мендибаев Думан   Меңдібаев Думан Mendibaev Duman 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.20007
50 Карамолдин Елдос   Қарамолдин Елдос  Karamoldin Eldos  63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2007
51 Садуова Акнур Абайқызы Садуова Ақнұр Абайқызы Saduova Aknur Abaikyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2007
52 Аренов Нуржан Камбарулы  Аренов Нұржан Қамбарұлы Arenov Nurjan Kambaruly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2002
53 Базаров Адилхан Базарулы  Базаров Әділхан Базарұлы Bazarov Adilhan Bazaruly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2002
54 Жасакбаев Бағдат  Жасақбаев Бағдат Jasakbaev Bagdat  63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2002
55 Рахатов Мухит Жетписбайулы  Рахатов Мұхит Жетпісбайұлы Rahatov Muhit Jetpisbaiuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2002
56 Халелов Канат Максотулы  Халелов Қанат Мақсотұлы Halelov Kanat maksotuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2002
57 Жолманов Бекзат Муратулы  Жоламанов Бекзат Мұратұлы  Zholamanov bekzat muratuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2002
58 Сагынова Тургангул Утегенкызы  Сағынова Тұрғангүл Өтегенқызы sagynova Turgangul Utegenkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2008
59 Сапиева Алтынай Бактыгаликызы  Сапиева Алтынай Бактыгалиқызы Sapieva altynai baktygalikyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2008
60 Изгалиев Ернур Амантайулы  Ізғалиев Ернұр Амантайұлы izgaliev ernur amantaiuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2008
61 Хасенов Ерназар Сулекенулы Хасенов Ерназар Сулекенулы Hasenov Ernazar Sulekenuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.20008
62 Шаутенова Майгул Аскаркызы  Шаутенова Майгүл Асқарқызы  Wautenova Maigul Askarkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2008
63 Аренов Сержан Камбарулы  Аренов Сержан Қамбарұлы Arenov Serjan Kambaruly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2008
64 Жайыков Айдын кобландыулы  Жайықов Айдын Қобыландыұлы  Jaiykov Aidyn Jaiykuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2005
65 Байманов Еламан Сулекенулы  Байманов Еламан Сүлекенұлы Baimanov Elaman Sulekenuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2005
66 Такенова Айнур Такенова Айнұр  Takenova ainur 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2005
67 Рахатов Муктар Жетписбайулы  Рахатов Мұхтар Жетпісбайұлы Rahatov Muhtar Jetpisbaiuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2005
68 Нургазина Жансая Аскаркызы  Нургазина Жансая Асқарқызы Nurgazina Jansaia Askarkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2005
69 Исагалиева Арайлым Жайыккызы Исағалиева Арайлым Isagalieva arailym Jaiykkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2005
70 Байманов Самгат Узакулы  Байманов Самғат Ұзақұлы Baimanov Samgat Uzakuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2004
71 Жайсанбаев Азамат Ержанулы Жайсаңбаев Азамат Ержанұлы Jaisanbaev Azamat erjanuky 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2006
72 Елекеев Ислам Аманноллаулы Елекеев Ислам Аманноллаұлы elekeev Islam Amannollauly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.20006
73 Нургазина Жадыра Аскаркызы  Нургазина Жадыра Асқарқызы nurgazina Jadyra Askarkyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2006
74 Жумасейтова Айсулу  Жұмасейтова Айсұлу Jumaseitova aisulu 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2006
75 Байманова Ажар Тәжігаликызы Баймнова Ажар Тәжіғалиқызы Baimanova ajar Tajigalikyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2003
76 Рахатова Айнур Жетписбайкызы Рахатова Айнұр Жетпісбайқызы Rahatov Ainur Jetpisbaikyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2003
77 Жайсанбаев Бекзат Ержанулы Жайсаңбаев Бекзт Ержанұлы  Jaisanbaev Bekzat Erjanuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2003
78 Молдин Адилбек  Молдин Әділбек Moldin Adilbek 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2003
79 Мухаамбетказиев Жанболат Кабидоллаулы Мухамбетказиев Жанболат Қабидоллаұлы Muhambetkaziev Janbolat Kabidollauly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2003
80 Нуртанов Дархан Сералыулы Нұртанов Дархан Сералыұлы Nurtanov Darhan Seralyuky 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2003
81 Жайсанбаев Бекжан Ержанулы Жайсаңбаев Бекжан Ержанұлы jaisanbaev Bekjan erjanuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2001
82 Шалабаев Мереке Куанышулы Шалабаев Мереке Қуанышұлы Walabaev Mereke Kuanuwuly 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2001
83 Нуртанов Суйиндик Сералыулы Нуртанов Суйіндік Сералыұлы Nurtanov Suiindik Seralyuky 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2001
84 Сапиева Асылай Бактыгаликызы  Сапиева Асылай Бактығаликызы Sapieva Asylai Baktygalikyzy 63 Уилский район 358 Теректі негізгі мектебі 25.05.2001